VIDEO/ Ndodh edhe kjo! Po kthehej për në Tiranë, ariu i pret rrugën

VIDEO/ Ndodh edhe kjo! Po kthehej për në Tiranë, ariu i pret rrugën

20:47, 30/09/2019

Një ari ecën në rrugë makinash në Martanesh. Një kalë bën të njëjtën gjë në Llogara.

Në Dibër një qytetar e ka përshtatur furgonin me funksionet e një kamperi.

Në Butrint kanë improvizuar një lundër.

Një qytetar ka filmuar miellin e blerë, që është i mbushur me miza e larva. Një tjetër ka vënë orizin të ziejë dhe sipërfaqja e ujit është mbushur me krimba.

Këto disa nga situatat, që shfaqen dhe komentohen në studion e emisionit “Stop”, në rubrikën “Hitparade i absurdit shqiptar”! /tvklan.al

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco