Tirana nesër pa energji elektrike/ Ja zonat që preken dhe oraret

Tirana nesër pa energji elektrike/ Ja zonat që preken dhe oraret

17:53, 30/09/2019

Ditën e nesërme, në disa zona të Tiranës, nuk do të ketë energji elektrike. Lajmin e bën me dije OSHEE, në një njoftim publik.

Shkak, sipas saj, janë punimimet që po kryhen për rikonstruksionin e kabinave.

Njoftim për stakimet e datës 1Tetor

Për shkak të punimeve që po kryhen për rikonstruksionin e kabinave, nesër në datën 1 tetor do të stakohet energjia në disa zona në kryeqytet

09:00-14:00
rruga “Sami Frasheri”, “rruga Brigada VIII“, tek Pallatet Agimi, rruga Muhedin Llagani, rruga Sali Butka, prane parkut te Ministrise se Rendit

09:00-12:00
rruga Nikolla Tupe pjeserisht, rruga Sami Frasheri pjeserisht, prane Sheshit Uillson

11:00-13:00
rruga Nikolla Tupe pjeserisht, rruga Deshmoret e 4 SHkurtit pjeserisht.

14:00-16:00
rruga Nikolla Tupe pjeserisht, rruga Vaso Pasha pjeserisht

10:00-12:00
rruga Brigada VIII pjeserisht, rruga Deshmoret e 4 SHkurtit pjeserisht, tek Pallatet Agimi

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco