Moti për nesër/ Ja si nis java në të gjithë vendin

Moti për nesër/ Ja si nis java në të gjithë vendin

23:29, 29/09/2019

Parashikimi i IGJEUM, e hënë 30 shtator 2019

RESHJET

Nesër (e hënë, dt.30) nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Nesër (e hënë, dt.30) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 17 / 26 °C

në vendet e ulëta: 16 / 28 °C

në vendet malore: 11 / 24 °C.

ERA

Nesër (e hënë, dt.30) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco