Moti për nesër/ Ja çfarë parashikon IGJEUM

Moti për nesër/ Ja çfarë parashikon IGJEUM

23:36, 21/09/2019

Reshjet, temperaturat dhe era sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjise, Ujit dhe Mjedisit

RESHJET

Nesër (e diel, dt.22) nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Nesër (e diel, dt.22) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 14 / 25 °C

në vendet e ulëta: 13 / 26 °C

në vendet malore: 8 / 21 °C.

ERA

Nesër (e diel, dt.22) era pritet të fryjë e lehtë

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco