Njoftim i OSSHE/ Ja zonat dhe oraret pa energji në Tiranë më 19-21 shtator

Njoftim i OSSHE/ Ja zonat dhe oraret pa energji në Tiranë më 19-21 shtator

19:06, 18/09/2019

OSSHE njofton për të tjera ndërprerje energjie në Tiranë në datat 19-21 shtator, ku ka bërë të ditur edhe oraret dhe zonat ku do të ketë kufizime të energjisë

Stakim i datës 19-21 Shtator

Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 19-20 shtator do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

19 shtator

09:00-13:00

Krrabë, Pashkashesh, Mushqeta

09:00-15:00

Rruga  e Elbasanit  pranë ish-Trikotazhit pjesërisht

20 shtator

09:00-15:00

Fillimi i Rrugës së Dibrës pjesërisht afër 9-Katsheve

12:00-15:00

Rruga “Reshit Çollaku” pjesĂ«risht pranĂ« PostĂ«s Qendrore

21 shtator

09:00 – 15:00

Rruga “Edit Durham” pjesĂ«risht

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco