Sot dhe nesër: Të gjitha zonat në Tiranë ku do të mungojë energjia elektrike

Sot dhe nesër: Të gjitha zonat në Tiranë ku do të mungojë energjia elektrike

09:50, 18/09/2019

Edhe ditën e sotme OSHEE me anë të një njoftimi për mediat njofton se në datat 18 dhe 19 shtator 2019 do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës.

Sipas njoftimit të OSHEE-së, stakimi do të ndodhë për shkak të riparimeve që po bëhen në disa kabina elektrike.

Njoftim për abonentët në Tiranë:

Stakim i datës 18-19 Shtator

Për shkak të punimeve që po kryhen për rikonstruksionin e kabinave, në datat 18-19 shtator do të stakohet energjia  në disa zona në kryeqytet

18 shtator

12:00-15:00

Rruga “Mihal Duri”

09:00-13:30

Rruga “Agush Gjergjevica”, Rruga “Todi Shkurti”, rruga “Budi” si dhe një pjesë e Qytetit Studenti

09:00-12:00

Rruga “Sandër Prosi” pranë Fondit të Sigurimeve Shoqërore

19 shtator

09:00-15:00

Rruga e Elbasanit pranë ish-Trikotazhit pjesërisht

09:00-13:30

Rruga “Agush Gjergjevica”, Rruga “Todi Shkurti”, rruga “Budi” si dhe një pjesë e Qytetit Studenti

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco