Parashikimi i motit, e martë, 17 shtator 2019 Lumi Buna, shtator 2019

Parashikimi i motit, e martë, 17 shtator 2019

07:25, 17/09/2019
A+ Aa A-
17 shtator 2019 moti do të mbetet me kthjellime dhe kalime të pakta të vranësirave në relievet malore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi maksimale 6-7 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 2 me lartësi vale 0,3–0,5  metër në det të hapur. Temperaturat do të mbeten kostante.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore   12/27°C 

Zonat e  ulëta    14/31°C

Zonat  bregdetare  18/29°C

Meteorologe: Rezarta Xhakollari
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco