Parashikimi i motit, e enjte, 12 shtator 2019 Klos, Burrel

Parashikimi i motit, e enjte, 12 shtator 2019

07:28, 12/09/2019
12 shtator 2019 moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta deri mesatare në Juglindje ku do të ketë rreshje të izoluara të pakta. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,5  metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore   13/28°C 

Zonat e  ulëta    15/33°C

Zonat  bregdetare  20/31°C
Meteorologe: Rezarta Xhakollari
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco