Temperaturat nisin rënien, shira nga mesdita Ujvarë në Shëngjergj, Tiranë

Temperaturat nisin rënien, shira nga mesdita

07:21, 11/09/2019
A+ Aa A-
11 shtator 2019 moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira në shtim dhe reshje shiu në zonën qëndrore dhe zonat malore në pjesën e dytë të ditës. Era do të jetë me drejtim Perëndim (W) me shpejtësi maksimale 6-8 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 3 me lartësi vale 0,5–1,0  metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore   13/26°C 

Zonat e  ulëta    15/31°C

Zonat  bregdetare  20/29°C
Meteorologe: Rezarta Xhakollari
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco