Tirana 3 ditë pa drita/ Ja zonat pa energji në kryeqytet në datat 11-13 shtator

Tirana 3 ditë pa drita/ Ja zonat pa energji në kryeqytet në datat 11-13 shtator

19:42, 10/09/2019

Për shkak të punimeve që do të kryhen në vijim të investimit për rikonstruksionin e kabinave në datat 11-13 shtator do të stakohet energjia në disa zona të kryeqytetit.

Sipas njoftimit të OSHEE-së, disa nga zonat që do të kenë mungesë të energjisë janë ndër më të njohurat në kryeqytet dhe oraret variojn ënga ora 09:00-15:00

11 shtator

09.00-15.00

Rruga “Hoxha Tahsim”,  pjeserisht Sheshi Xhamllikut

12 shtator

09:00-15:00

Rruga e Elbasanit, rruga “Bako Dervishaj”, rruga “Mustafa Lleshi”

11-13 shtator

10:00-12:00

Autostrada Tiranë-Vorë krahu majtas, Bizneset përgjatë  Autostradës pjesërisht, rruga “Butrinti”,  rruga “Shaqo Deraj” pjesërisht

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco