Kamera e ‘Stop’/ Prostitucion në Tiranë me fëmijë tutorë të mamasë

Kamera e ‘Stop’/ Prostitucion në Tiranë me fëmijë tutorë të mamasë

18:40, 10/09/2019

Emisioni ‘Stop’ pritet të transmetojë sonte në mbrëmje një kamera të fshehtë se si ushtrohet prostitucion hapur në Tiranë pranë pallateve. Njoftimi është bërë i ditur nga drejtuesit e emisionit që lajmërojnë se gjithçka ndodh në hundën e policisë

‘Emisioni ‘Stop’ sjell sot më zë dhe figurë një tjetër kamera të fshehtë. Prostitucion në rrugë e pranë pallateve. Pamje skandaloze që shqetësojnë banorët dhe fëmijë të mitur që ndihmojnë të ëmën të ushtrojë profesionin  e saj atë më të vjetrin e njerëzimit. Gjithçka ndodh si ritual i përnatëshëm nën hundën e policisë. Banorët kanë ngritur zërin por asnjë zgjidhje. Pamjet e pazakonta do të duhet ti ndiqni sonte në mbrëmje në emisionin ‘Stop’ në ekranin e Tv Klan në orën 20.10’

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco