Temperaturat do të vijojnë me rritje Divjake, shtator 2019

Temperaturat do të vijojnë me rritje

07:39, 10/09/2019
10 shtator 2019 moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira në shtim ku nuk përjashtohet mundësia e rreshjeve të izoluara. Era do të jetë me drejtim Juglindje (SE) me shpejtësi maksimale 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,5  metër në det të hapur. Temperaturat do të vijojnë me rritje.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore   15/28°C 

Zonat e  ulëta    16/33°C

Zonat  bregdetare  20/31°C
Meteorologe: Rezarta Xhakollari
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco