Parashikimi i motit për sot, e premte 23 gusht 2019 Parku i Liqenit, Tiranë. Gusht 2019

Parashikimi i motit për sot, e premte 23 gusht 2019

07:13, 23/08/2019

 moti do të jetë me kthjellime dhe shtim të vranësirave në zonën perëndimore. Era do të jetë me drejtim veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale  6 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 2 me lartësi vale 0,3–0,5  metër në det të hapur. Temperaturat do të mbeten kostante.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore   16/33°C Zonat e  ulëta    18/38°CZonat  bregdetare  21/34°C

RTSH/ Meteorologe: Rezarta Xhakollari

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco