Moti për nesër/ Ja çfarë parashikon IGJEUM

Moti për nesër/ Ja çfarë parashikon IGJEUM

23:35, 20/08/2019

RESHJET

Nesër (e mërkurë, dt.21) nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Nesër (e mërkurë, dt.21) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 22 / 33 °C

në vendet e ulëta: 21 / 35 °C

në vendet malore: 15 / 30 °C.

ERA

Nesër (e mërkurë, dt.21) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare, kryesisht në bregdet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco