Parashikimi i motit, e martë, 20 gusht 2019

Parashikimi i motit, e martë, 20 gusht 2019

07:33, 20/08/2019

20 gusht 2019: Moti do të mbetet  me diell në të gjithë vendin. Era do të  jetë e lehtë me drejtim Perëndim (W) me shpejtësi maksimale  6 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 2 me lartësi vale 0,3–0,5  metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë vijojnë me rritje.

Temperaturat min dhe max: Zonat  malore   19/32°C 

Zonat e  ulëta    18/38°C

Zonat  bregdetare  21/34°C

Meteorologe: Rezarta Xhakollari

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco