Radhë kilometrike në doganën shqiptare në Kakavijë

Radhë kilometrike në doganën shqiptare në Kakavijë

10:01, 18/08/2019

Fluksi i lëvizjes ka bërë që në doganën shqiptare në Kakavijë rradha të jetë rreth 1 kilometër.

Radha është në krijuar në dalje në doganën shqiptare të Kakvijës.

Shkak për këtë ka qënë kthimi i emigrantëve në Greqi për shkak të mbarimit të pushimeve.

Vetëm ditën e djeshme kanë hyrë dhe kanë dal 13480 shtetas në doganë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco