Parashikimi i motit për sot, e premte, 16 gusht 2019 Divjakë, Karavasta, gusht 2019

Parashikimi i motit për sot, e premte, 16 gusht 2019

07:38, 16/08/2019

16 gusht 2019: Moti do të jetë me diell dhe vranësira të pakta në zonat malore. Era do të  jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale  10-15 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4  ballë me lartësi vale 1,0–1,5  metër në det të hapur.  Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max: 
Zonat  malore   13/28°C 

Zonat e  ulëta    17/35°C

Zonat  bregdetare  21/33°C

Kosova për ditën e premte,  16 gusht 2019:

Moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira të pakta. Temperaturat do të regjistrojnë vlera nga 11°C në mëngjes deri në  28°C gradë Celcius në mesditë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco