Parashikimi i motit, 7 gusht 2019 Theth, Shkodër, gusht 2019

Parashikimi i motit, 7 gusht 2019

07:22, 07/08/2019

7 gusht 2019: moti do të jetë me kthjellime në të gjithë vendin. Era do të  jetë me drejtim Perëndim (W) me shpejtësi maksimale  6 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 2 ballë me lartësi vale 0,3–0,5  metër në det të hapur.

Temperaturat do të vijonë me rritje.

Temperaturat min dhe max: 

Zonat  malore   16/34°C 

Zonat e  ulëta    22/38°C

Zonat  bregdetare  22/34°C

RTSH/ Meteorologe: Rezarta Xhakollari

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco