Temperatura deri në 38°C këtë të martë

Temperatura deri në 38°C këtë të martë

07:33, 06/08/2019
6 gusht 2019 moti do të jetë me kthjellime në të gjithë vendin. Era do të  jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale  8 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 3 ballë me lartësi vale 0,5–1,0  metër në det të hapur. Temperaturat do të vijonë me rritje.
Temperaturat min dhe max: 
Zonat  malore   15/33°C 

Zonat e  ulëta    21/38°C

Zonat  bregdetare  21/35°C

RTSH/ Meteorologe: Rezarta Xhakollari

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco