Pa reshje shiu dhe me temperatura në ngritje/ Ja çfarë rezervon moti për nesër

Pa reshje shiu dhe me temperatura në ngritje/ Ja çfarë rezervon moti për nesër

23:39, 05/08/2019

E martë, 6 gusht 2019, sipas IGJEUM

RESHJET

Nesër (e martë, dt.06), nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Nesër (e martë, dt.06) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 18 / 29 °C

në vendet e ulëta: 17 / 32 °C

në vendet malore: 14 / 26 °C.

ERA

Nesër (e martë, dt.06) era do të vazhdojë të fryjë mesatare deri e fortë, veçanërisht gjatë pasdites së sotme, në zonat malore jugore dhe në bregdet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco