E hënë, temperaturat priten deri në 36°C

E hënë, temperaturat priten deri në 36°C

07:22, 05/08/2019
5 gusht 2019: Mmoti do të jetë me diell dhe vranësira kalimtare në zonat malore. Era do të  jetë me drejtim Verilindje (NE) me shpejtësi maksimale  8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 ballë me lartësi vale 0,5–1,0  metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.
Temperaturat min dhe max: 
Zonat  malore   15/33°C 

Zonat e  ulëta    21/36°C

Zonat  bregdetare  21/34°C

Meteorologe: Rezarta Xhakollari

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco