Oraret dhe rrugët/ Ja zonat e Tiranës që do të kenë ndërprerje të energjisë dy ditët në vazhdim

Oraret dhe rrugët/ Ja zonat e Tiranës që do të kenë ndërprerje të energjisë dy ditët në vazhdim

19:51, 04/08/2019

Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 5-6 gusht do të stakohet energjia në disa zona të Tiranës.

Njoftimin e bën Operatori i Shpërndarjen së Energjisë Elektrike, OSHEE,

Njoftim për abonentët Tiranë

Datat 5-6 gusht

Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, investim që pritet të rrisë cilësinë e furnizimit me energji në qytetin e Tiranës, në datat 5-6 gusht do të stakohet energjia në këto zona në kryeqytet

5 gusht

09:00-15:00

rruga “Mahmut Xhelili” pranë Hipotekës, rruga “Ali Demi”, zona midis rrugës “Fortuzi” dhe rrugës “Mine Peza”, rruga “Mine Peza”, rruga e Durrësit pranë ish- Kafe “Flora”

6 gusht

09:00-15:00

Zona midis rrugës “Fortuzi” dhe rrugës “Mine Peza”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco