E diel, vazhdojnë temperaturat në rritje

E diel, vazhdojnë temperaturat në rritje

07:19, 04/08/2019
4 gusht 2019: sot moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira kalimtare në zonat malore. Era do të  jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale  8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 ballë me lartësi vale 0,5–1,0  metër në det të hapur. Temperaturat do të  jenë  me rritje.
Temperaturat min dhe max: 
Zonat  malore   15/33°C 

Zonat e  ulëta   20/36°C

Zonat  bregdetare  21/34°C

Meteorologe: Rezarta Xhakollari

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco