LISTA EMËRORE/ 45 fituesit e Shkollës së Mjeshtërisë Sportive 'Loro Boriçi'

LISTA EMËRORE/ 45 fituesit e Shkollës së Mjeshtërisë Sportive 'Loro Boriçi'

23:37, 03/08/2019

Shkollës së Mjeshtërisë Sportive “Loro Boriçi” në Tiranë do t’i shtohen edhe 45 nxënës të rinj për vitin e ardhshëm, të cilët aspirojnë të bëhen dikushi në sport.

Nga 72 konkurrentë, vetëm 45 prej tyre arritën të shpallen fitues.

Gazeta “Panorama Sport” ka siguruar rezultatet përfundimtare pas testimit dhe i publikon të plota.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco