Tirana dy ditë pa energji elektrike, ja zonat që preken dhe oraret

Tirana dy ditë pa energji elektrike, ja zonat që preken dhe oraret

18:34, 21/07/2019

Nesër dhe pasnesër, datat 22 dhe 23 Korrik, disa zona të qytetit të Tiranës do të kenë ndërprerje të energjisë elektrike.

Lajmi bëhet i digtur nga vetë OSHEE, përmes një njoftimi për shtyp.

Njoftim për abonentët Tiranë

Datat 22-23 KORRIK

Në vijim të investimit për Rikonstruksionin e Kabinave ku po instalohet rrjeti i ri 20 kV,në disa zona të Tiranës do të stakohet energjia gjatë datave 22-23 korrik.

22 KORRIK

09:00-12:00
rruga “Oksana Budina”, rruga “Tasim Shehu”, rruga “Fitnete Rexha”, rruga “Tasim Shehu”, rruga “Xhafer Zelka”, rruga “Nikolla Lena”, rruga “Myslym Shyri” 

11:00-13:00
rruga “Rrexhep Tarja” 

09:00-15:00
zona Fushë Mëzez, zona “Misto Mame”,                                                         

23 KORRIK
08:30-16:00  
rruga “Gjin Bue Shpata”, pranë Stadiumit “Selman Stërmasi”

09:00-15:00
rruga “Loni Ligori” pranë rrugës “Teodor Keko”, rruga “Joklin Persi”,  pranë rrugës “Teodor Keko”, rruga “Nikolla Tupe”, rruga “Vaso Pasha”, rruga “Ismail Qemali”, rruga “Brigada VIII”,

09:30-15:00
rruga e Durrësit, rruga “Mine Peza”, rruga “Haxhi Hysen Dalliu” 

09:00-16:00
rruga “Fiqiri Basha” pranë rrugës “Don Bosko”, rruga “Riza Cuka”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco