Plane për pushime? Lajme të mira nga moti

Plane për pushime? Lajme të mira nga moti

23:35, 16/07/2019

Parashikimi i motit, e mërkurë 17 korrik 2019, sipas IGJEUM.

RESHJET

Nesër (e mërkurë, dt.17) nuk priten reshje.

TEMPERATURAT

Nesër (e mërkurë, dt.17) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 20 / 28 °C

në vendet e ulëta: 17 / 31 °C

në vendet malore: 12 / 20 °C

ERA

Nesër (e mërkurë, dt.17) era pritet të fryjë mesatare dhe e fortë gjatë ditës së sotme veçanërisht në qarqet veriore dhe gjatë ditës së nesërme edhe në qarqet bregdetare dhe jugore

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco