Temperatura në rënie, shi dhe... / Ja si nis java

Temperatura në rënie, shi dhe... / Ja si nis java

23:35, 14/07/2019

RESHJET 

Nesër (e hënë, dt.15) priten reshje të dobëta ose lokalisht të dobëta në pjesën më të madhe të qarqeve (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark). 

TEMPERATURAT

Nesër (e hënë, dt.15) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë: 
në bregdet: 18 / 28 °C 
në vendet e ulëta: 17 / 28 °C 
në vendet malore: 13 / 21 °C 

ERA 

Nesër (e hënë, dt.15) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare dhe në disa qarqe (kryesisht bregdetare dhe jugore) pritet të fryjë deri e fortë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco