VIDEO/ Sherr mes vëllezërve në 'Shihemi në gjyq', goditet edhe Ardit Gjebrea

VIDEO/ Sherr mes vëllezërve në 'Shihemi në gjyq', goditet edhe Ardit Gjebrea

20:22, 14/07/2019

Tensionit në rubrikën “Shihemi në Gjyq” dhe goditjeve mes vëllezërve nuk u ka shpëtuar as moderatori Ardit Gjebrea.

Fatmiri tregoi se si ishte mashtruar nga një firmë ndërtuese në qytetin e Fierit si për hyrjen që kishte blerë me emër të tij, por me paratë e vëllait Petro, ashtu edhe për hyrjen tjetër që kishte blerë vëllai i tyre, Andoni.

Ai madje tha se këtë mashtrim Andoni nuk e përballoi dot, duke u sëmurë e fatkeqësisht duke humbur jetën një vit më parë.

Video e përplasjes:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco