Oraret dhe rrugët/ Ja zonat e Tiranës që do të kenë ndërprerje të energjisë elektrike

Oraret dhe rrugët/ Ja zonat e Tiranës që do të kenë ndërprerje të energjisë elektrike

20:12, 14/07/2019

OSSHE njofton për të tjera ndërprerje në Tiranë gjatë ditës së nesërme, 15 korrik.

Sipas njoftimit, ndërprerja do të jetë në vazhdën e punimeve për rikonstruksionin e kabinave.

Njoftim për abonentët Tiranë

Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, investim që po zbatohet në Tiranë, në datat 15-16 korrik do të stakohet energjia në disa zona në kryeqytet

15 korrik

09:00-16:00

 rruga “Shyqyri Peza”, rruga “Gaqo Tashko”

9:00-11:00

zona Mëzez, prane Top Channel

 

11:00-15:00

 zona Fushë Mëzez 

 9:00-15:00

zona e Astirit

9:00 12:00

 rruga “Hasan Ceka”, pranë rrugës “Don Bosko”, 

12:00-15:00

 rruga “Eshref Frashëri”

09:30-15:00

 rruga “Jordan Misja” 

16 korrik

09:00-16:00

 Rruga “Njazi Meka”, rruga “Andrea Mano”, rruga “Niko Avrami” 

9:00-11:00.

 zona Kodër Mëzez 

11:00- 13:00

 zona Yzberisht, prane KMY.

13:00- 15:00

 Zona e Astirit

09:00-15:00

 rruga “Teodor Keko”. Rruga “Vaso Pasha”, rruga “Nikolla Tupe”, rruga e Barrikadave, rruga “Ludovik Shllaku”, rruga “Muhamet Gjollesha”, 

09.00-13.00  

 rruga “Astrit Balluku”, rruga “Myslym Shyri” , zona prane Bul. “Gjergj Fishta” 

 09:30-15:00

 rruga “Mine Peza”, rruga e Durrësit, rruga “Mehmet Brocaj” 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco