Njoftim i OSSHE/ Ja zonat dhe oraret pa energji në Tiranë në datat 12-13 korrik

Njoftim i OSSHE/ Ja zonat dhe oraret pa energji në Tiranë në datat 12-13 korrik

18:32, 11/07/2019
A+ Aa A-

OSSHE njofton për të tjera ndërprerje në Tiranë gjatë dy ditëve në vazhdim, më datat 12-13 korrik.

Sipas njoftimit të OSSHE, ndërprerja do të jetë në vazhdën e punimeve për rikonstruksionin e kabinave.

Njoftim për abonentët Tiranë

Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 12-13 korrik do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

12 korrik

01:00-03:00

rruga “Ali Visha”

03:00-04:00

rruga “PjetĂ«r Budi”, 

04:00-05:00

Rruga “Drago Siliqi”, 

09:00-13:00

rruga “NikollĂ« Kacorri”, rruga “Aleks Buda”, rruga “Kristo Floqi”, rruga “Viktor Eftimiu”,  

9:30-15:00

Rruga e DibrĂ«s, rruga “Thanas Ziko”

09:00-15:00

rruga “Sami FrashĂ«ri”  pranĂ« Bulv. Gjergj Fishta, rruga “Hoxha Tahsim”, rruga “VĂ«llezerit Manasterli”, rruga “Naim FrashĂ«ri”

09:00-16:00

rruga “Myslym Keta”, rruga “Njazi Meka”, rruga “Andrea Mano”

13 korrik

09:00-16:00

rruga “Jorgo Plaku” pranĂ« rrugĂ«s “5 Maji”, rruga “Pandi Dardha”, rruga “Njazi Meka”, rruga “Shyqyri Peza"

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco