E martë, temperaturat deri në 40 gradë në zonat e ulëta

E martë, temperaturat deri në 40 gradë në zonat e ulëta

07:26, 02/07/2019

2 korrik 2019  moti do të  mbetet i nxehtë dhe temperatrua të larta në të gjithë vendin. Era do të  jetë me drejtim  Veriperëndim (NW) me shpejtësi  8 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 3 me lartësi vale 0,5–1,0  metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë vijojnë me rritje.

Temperaturat min dhe max: 
Zonat  malore   15/35°C 

Zonat e  ulëta  18/40°C

Zonat  bregdetare 23/36°C

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco