Parashikimi i motit për nesër,  e martë 2 Korrik 2019

Parashikimi i motit për nesër, e martë 2 Korrik 2019

23:49, 01/07/2019

RESHJET

Nesër  (e martë dt.02) nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Nesër (e martë dt.02) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 24 / 34 °C

në vendet e ulëta: 23 / 37 °C

në vendet malore: 18 / 32 °C

ERA

Nesër (e martë dt.02) era pritet të fryjë e lehtë deri mesatare.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco