E diel, 30 qershor: temperaturat do të jenë me rritje Karavasta, qershor 2019

E diel, 30 qershor: temperaturat do të jenë me rritje

06:54, 30/06/2019
30 qershor 2019 moti do të  jetë me kthjellime në të gjithë vendin. Era do të  jetë me drejtim  Verilindje (NE) me shpejtësi  8-10 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,5  metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.
Temperaturat min dhe max: 
Zonat  malore   14/28°C 

Zonat e  ulëta  18/36°C

Zonat  bregdetare 22/34°C

Meteorologe: Rezarta Xhakollari

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco