Diell dhe temperatura të larta/ Ja çfarë rezervon moti për nesër

Diell dhe temperatura të larta/ Ja çfarë rezervon moti për nesër

23:44, 29/06/2019

RESHJET

Nesër (e diel dt.30), në përgjithësi, nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

TEMPERATURAT

Nesër (e diel dt.30) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 26 / 34 °C

në vendet e ulëta: 25 / 37 °C

në vendet malore: 15 / 28 °C

ERA

Nesër (e diel dt.30) era pritet të fryjë mesatare deri e fortë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco