FOTO/ Si asnjëherë më parë Mimoza Shkodra tregon format me bikini

FOTO/ Si asnjëherë më parë Mimoza Shkodra tregon format me bikini

11:23, 29/06/2019

Mimoza Shkodra muaj më parë ka qënë në qëndër të vëmëndjes së mediave rozë për ndarjen me  Seldi Qalliu.

 Çifti i dha fund vitin e kaluar duke u ndarë vetëm një vit pas fejesës.

E mesa duket të  dy filluan të fokusohen tek karriera e tyre muzikore.

Por ditën e djeshme këngëtarja si asnjëherë më parë ka publikuar një foto me bikini ku dhe tregon format e saja trupore.

Këngëtarja ka marrë komplimenta të shumta, por nuk kanë munguar edhe komentet që i kujtojnë Seldin.

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco