Depilatori me imire i vitit 2019

Depilatori me imire i vitit 2019

11:05, 27/06/2019

Image

Nëse po mendoni te blini një depilator këtë verë ne mendojmë se duhet të lexoni këtë artikull.

Sipas  ‘Smooth as Hell’, faqes më të mirë të perkujdesit ndaj lekurës dhe produkteve për të, depilatori mëi mirëi vitit 2019 është Braun Silk-épil 9.

Ky model imarkës se mirënjohur Braun është produkti më popullor në shqyrtimet e depilatorëve të të gjitha blogjeve, kanaleve dhe faqeve të internetit. Arsyet për këtë janë të thjeshta:

Braun Silk-épil 9 është i përsosur. Pajisja është e papërshkueshme nga uji dhe punon në lëkurë të thatë dhe të lagur. Ju mund ta përdorni atë në dush ose në vaskë, sepse uji i nxehtë do t'i lehtësojë qimet tuaj dhe dhimbja do të jetë shumë më pak.

Image

Redukton  dhimbjen falëpjesës së butë që ka për masazh. Kjo do të ndihmojë lëkurën tuaj të çtensionohet.

Jeni me nxitim dhe nuk dini ku ta kërkoni për ta blerë? E gjeni me Super Ofertëvetëmtek aladini.al https://bit.ly/2Xphc80

Nderkohë në vendin e dytë Smooth as Hell rendit

Philips HP6421/00

Kjo për nga çmimi dhe efikasitetiështë një nga depilatorët e vegjel praktik por edhe shume funksional.

Image

Është shumë i lehtë për t'u përdorur, kështu që nëse nuk e keni përdorur kurrë epilatorin, kjo është një zgjedhje e mirë. Harrojeni për dhimbje, skuqje dhe acarim me këtë depilator. Është elegant, ergonomik dhe ka një prerëse të mirë.  Gjithashtu përmban një kokë të lëvizshme për një pastrim të shpejtë dhe të lehtë.

 

Philips Satin? ?Perfect? renditet ne vendin e trete. Brandi i Philips në kategorinë e depilatorëve vlerësohet si një ndër më konkuruesit në treg.

Depilatori ka piskatore qeramike te cilat i japin asaj një jetë më të gjatë produktit. Ndryshe nga piskatoret metalike, ato qeramike nuk ndryshojnë dhe qëndrojnë të kalibruar për më shumë kohë. Për më tepër, ato janë më të lehta për tu pastruar, dhe materiali qeramik ka një kapje më të mirë në qime sesa metali.

Image

Keto dhe te tjera modele nga market me te njohura ne treg i gjeni me oferta tek www.aladini.al

Mjafton një klikim dhe ju merrni produktin me te mire te 2019 ne adresen tuaj.

Burim <<<<   https://www.smoothashell.com/best-epilator-reviews/

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco