Provimet e Maturës/ Ja notat e provimit të Gjuhë-Letërsisë

Provimet e Maturës/ Ja notat e provimit të Gjuhë-Letërsisë

22:25, 25/06/2019

Janë publikuar notat e provimit të dytë të Maturës Shtetërore 2019, atij të Gjuhës Shqipe dhe Letërsisë.

Notat janë publikuar në faqen zyrtare të Qendrës së Shërbimeve Arsimore brenda afatit prej 15 ditësh pas përfundimit të provimit, ashtu siç parashikohet dhe në ligj.

Më posht[ë gjenui linkun ku mund të kontrolloni notën tuaj...

https://drive.google.com/file/d/1VO6U8XAIhhmlObNOZTwbjUyJrMfepF23/view

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco