Stakime energjie/ Ja oraret dhe zonat në Tiranë që nesër do të mbeten në terr

Stakime energjie/ Ja oraret dhe zonat në Tiranë që nesër do të mbeten në terr

17:58, 19/06/2019

Tirana ditën e nesërme pritet të ketë sërish stakime të energjisë elektrike.

Në një njoftim për shtyp, OSSHE, njofton

“Njoftim për abonentët Tiranë

Në kuadër të projektit për rikonstruksionin e kabinave në Tiranë, në datën 21 qershor do të kryhen punime në disa zona e për pasojë do të stakohet energjia në këto rrugë

9:30-15:00

Rruga ‘Eshref Frashëri” pranë rrugës “Don Bosko”

Rruga e Dibrës pjesërisht, Rruga “Thanas Ziko”, 

09:00-15:00

Rruga e Dajtit pjesërisht, Rruga “Arkitekt Kasemi” tek Brryli, Rruga “Ali Visha”, Rruga “Riza Cuko”, Rruga ”Lord Bajron”, Rruga “Frederik Shiroka”, Rruga “Muhamet Gjollesha”, Rruga “Sabri Preveza”, Rruga ”Teodor Keko” 

09:00-12:00

Rruga “Njazi Meka”

09:00-13:00

Rruga “Besim Fagu”, Rruga “5 Maji” 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco