Të hënën, gjysma e Tiranës pa drita, ja zonat dhe oraret

Të hënën, gjysma e Tiranës pa drita, ja zonat dhe oraret

08:33, 16/06/2019

Operatori i shpërndarjes së energjisë OSHEE, ka bërë ditën e sotme njoftimin zyrtarë për stakimin energjisë në disa zona të kryeqytetit duke filluar nga ora 09:00 dhe deri në orën 15:00.

Ndërprerja e energjisë do të bëhet për shkak të investimit në kabinat elektrike.

Bëhet me dije se stakimi i energjisë do të zhvillohet pjesërisht në disa zona të Tiranës.

Njoftimi i OSHEE:

Njoftim për abonentët Tiranë, stakime të datës 17 qershor.

Për shkak të investimit në kabina, në datat 17 qershor do të punohet në disa zona të Tiranës.

17 qershor/ora 09:00-15:00:

rruga e Durrësit pjesërisht, rruga ‘Skënderbej’, rruga ‘Gavril Pepo’ pjeserisht, ne Yzberisht.

09:30-15:00/rruga ‘Eshref Frasheri’, rruga ‘Mehmet Brocaj’.

09:00-16:00/rruga ‘Rexhep Preza’ rruga ‘Pandi Dardha’, rruga ‘Njazi Meka’, rruga ‘Agallia Tako’, rruga ‘Ram Sadria’.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco