Stakim energjie në Tiranë në 13 - 14 qershor,  lista e zonave që preken

Stakim energjie në Tiranë në 13 - 14 qershor, lista e zonave që preken

09:05, 13/06/2019

OSHEE ka paralajmëruar se do të stakojë energjinë në Tiranë në datat 13-14 qershor deri në orën 16:00 në disa lagje dhe rrugë kryesore, si më poshtë:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco