Punime në rrjet/ Tirana pa energji elektrike, ja zonat që preken dhe oraret

Punime në rrjet/ Tirana pa energji elektrike, ja zonat që preken dhe oraret

16:51, 12/06/2019

Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datat 13-14 qershor do të stakohet energjia elektrike në disa zona në Tiranë.

Ja rrugët dhe zonat në Tiranë që nuk do të kenë energji elektrike, nesër 13 qershor,

ora 09:30-15:00
rruga “Androkli Kostallari” pranë rrugës “Don Bosko”, rruga “Haxhi Hysen Delliu” 

09:00-15:00
Rruga e Dajtit, rruga “Muhamet Deliu”

09:00-16:00
rruga “Pandi Dardha”, rruga “Andrea Mano”, rruga “Njazi Meka”

09:00-13:00
rruga “Ali Jonuz Frasholli”, rruga “Ymer Beqiri”

10:00-14:00
rruga Ram Sadrija", prane rruges “5 Maji” pjesërisht, rruga “Abedin Cici, rruga "Gani Strazimiri"

14 qershor/09:00-15:00
Kodër Mëzez pjesërisht, Fushë Mëzez pjesërisht, rruga “Mine Peza”, rruga “Sitki Cico” 

9:30 deri 15:00
rruga e Dibrës pjesërisht, rruga “Thanas Ziko” , rruga “Mehmet Brocaj” 

09:00-16:00
rruga “Pandi Dardha”, rruga “Jorgo Plaku”

04:00-16:00
rruga “Fuat Toptani”, rruga “Mahmut Daci” pjesërisht, tek Vilat Gjermane 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco