E martë, bien lehtë temperaturat Fier, qershor 2019

E martë, bien lehtë temperaturat

07:13, 11/06/2019

11 qershor 2019:  moti do të jetë me kthjellime dhe prani vranësirash deri mesatare në orët e mesditës të shoqëruara me rreshje të izoluara në relievet malore. Era do të  jetë me drejtim  Verilindje (NE) me shpejtësi  10-12 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me lartësi vale 1,0–1,5 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rënie.

Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore   15/29°C 

Zonat e  ulëta  20/35°C

Zonat  bregdetare 21/34°C

RTSH/ Meteorologe: Rezarta Xhakollari

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco