Si pritet të jetë e hëna? Ja parashikimi i motit për nesër

Si pritet të jetë e hëna? Ja parashikimi i motit për nesër

23:33, 09/06/2019

RESHJET

Nesër (e hënë dt.10), në përgjithësi, nuk priten reshje (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark).

Ekziston mundësia (ndonëse shumë e vogël) që në zona shumë të kufizuara të ketë ndonjë reshje në formë shtrëngate me rrufe dhe breshër, më e mundshme në zonat malore dhe ato pranë tyre sot dhe neser pasdite.

TEMPERATURAT

 Nesër (e hënë dt.10) temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit pritet të arrijnë:

në bregdet: 20 / 32 °C

në vendet e ulëta: 19 / 35 °C

në vendet malore: 14 / 28 °C

ERA

Nesër (e hënë dt.10) era do të fryjë e lehtë deri mesatare

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco