Parashikimi i motit për sot, e shtunë 8 qershor 2019

Parashikimi i motit për sot, e shtunë 8 qershor 2019

07:25, 08/06/2019
8 Qershor 2019  moti do të jetë me diell vranësira të pakta deri  mesatare në zonat malore në orët e mesditës. Era do të  jetë me drejtim  Veriperëndim (NW) me shpejtësi  8m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë vijojnë me rritje.
Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore   15/33°C 

Zonat e  ulëta  16/35°C

Zonat  bregdetare 17/33°C

Meteorologe: Rezarta Xhakollari

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco