E premte me diell, pak vranësira

E premte me diell, pak vranësira

07:12, 07/06/2019

7 qershor 2019:  moti do të  mbetet me diell vranësira të pakta deri  mesatare në zonat malore dhe Jug të vendit. Era do të  jetë me drejtim  Veriperëndim (NW) me shpejtësi  8m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të jenë me rritje.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore   14/28°C 

Zonat e  ulëta  16/32°C

Zonat  bregdetare 16/30°C

RTSH/ Meteorologe: Rezarta Xhakollari

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco