Parashikimi i motit për sot, e diel 19 maj 2019 Parku i Liqenit, Tiran137. Maj 2019

Parashikimi i motit për sot, e diel 19 maj 2019

06:58, 19/05/2019

Sot moti do të jetë  kthjellime dhe vranësira  mesatare të cilat në mesditë në zonën perëndimore do të pasohen nga rreshje shiu të pakta. Era do të  jetë me drejtim  Jugperëndim (SW) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 4-5 me lartësi vale 1,0–2,0 metër në det të hapur. 

Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore   8/23°C 

Zonat e  ulëta  12/26°C

Zonat  bregdetare 13/26°C

Meteorologe: Rezarta Xhakollari

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco