E mërkurë, vazhdon shiu dhe rënia e temperaturave Pyje, Kukës. Maj 2019

E mërkurë, vazhdon shiu dhe rënia e temperaturave

07:20, 15/05/2019
E mërkurë, 15 maj 2019: Moti do të jetë vranësira mesatare dhe reshje shiu  të herëpasherëshme. Era do të  jetë me drejtim  Veriperëndim (NW) me shpejtësi 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 5 me lartësi vale 1,5–2,0 metër në det të hapur. Temperaturat do të vijojnë  me rënie.
Temperaturat min dhe max:
Zonat  malore   6/15°C 

Zonat e  ulëta 10/20°C

Zonat  bregdetare 10/21°C

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco