FOTO/ Luanët shqiptarë në Hollandë, Lenci e merr veten dhe nis 'inspektimin'

FOTO/ Luanët shqiptarë në Hollandë, Lenci e merr veten dhe nis 'inspektimin'

08:27, 14/05/2019

Një nga tre luanët “shqiptarë”, që po gëzojnë shtëpinë  tyre të re nën Hollandë, në qëndrën Felida, e ka marrë pak veten nga rruga e gjatë që prej gati tremijë kilometrash që përshkoi nëpër Evropë derisa mbërriti.

Veterinerët e Vier Photen të qëndrës Felida thanë se e kishin të qartë se ai ishte i tensionuar pasi kishte përjetuar një lodhje të madhe, ndaj i kishin mbyllur të gjitha kamerat dhe nuk i kishin bërë fotografi. Tashmë, Lenci, pasi ka pushuar gjatë gjithë fundjavës,  ka dalë për të ngrënë.

Në dy fotot e para Lenci dhe në 5 fotot në vijim, Bobi:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco