Programet Fulbright dhe Humphrey, Ambasada e SHBA jep sqarime të reja

Programet Fulbright dhe Humphrey, Ambasada e SHBA jep sqarime të reja

09:14, 01/05/2019

Ambasada amerikane në tiranë njoftoi se sot do të jetë në një tjetër sesion informues mbi programet Fulbright dhe Humphrey. Ejani së bashku me personelin e Ambasadës së Shteteve të Bashkuara dhe studiuesin e Fulbright nga ShBA, Timothy Carrol, për të mësuar më shumë mbi programet, si dhe për të marrë këshilla mbi procesin e aplikimit – ora 16:00 deri në 17:00, në sallën e konferencave Kostandin Shpataraku, në katin e dytë të Muzeut Historik Kombëtar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco