Parashikimi i motit, e diel 21 prill 2019 Tiranë, prill 2019

Parashikimi i motit, e diel 21 prill 2019

07:19, 21/04/2019

moti do të jetë me vranësira mesatare dhe rreshje të pakta shiu në zonën perëndimore. Era do të  jetë  me drejtim  Jugperëndim  (SW) me shpejtësi 10-20 m/sek në bregdet. Valëzimi  i forcës 5 me larësi vale 1,5–2,0 metër në det të hapur.

Temperaturat min dhe max:

Zonat  malore   6/17°C 
Zonat e  ulëta  9/22°C
Zonat  bregdetare 10/21°C
Meteorologe: Rezarta Xhakollari
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco